KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13453020
nr 1345 3020
1600 / 1700-tal, tre flickor, 102x78 cm. Ej signerad. Olja på duk
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:17:01
31/8 19:10:35
31/8 19:11:18
- Klassiska
31 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska